اینترنت بانک صادرات

سوالات متداول
1- ✔️ ورود رمز یک بار مصرف در اینترنت بانک صادرات ib.bsi.ir به چه صورت امکان پذیر است؟ ✔️ از سه روش رمزیاب سخت افزاری، ارسال رمز پیامکی، هم بانک یا دستور *719# می توان به رمز یک بار مصرف بانک صادرات دسترسی پیدا کرد که در این خصوص، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ عضویت در سامانه اینترنت بانک صادرات ib.bsi.ir چطور انجام می شود؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، با مراجعه به آدرس ib.bsi.ir و کلیک بر روی گزینه "عضویت" و سپس تکمیل فرم و دریافت کد پیگیری، عضویت در اینترنت بانک صادرات انجام می شود.
3- ✔️ اینترنت بانک صادرات ib.bsi.ir دارای چه امکاناتی است؟   ✔️ امکاناتی از قبیل انتقال وجه، پرداخت قبوض، انتقال وجه، تسهیلات با اینترنت بانک صادرات قابل دسترسی هستند، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.  

برای مشاوره ورود به سایت اینترنت بانک صادرات

برای مشاوره ورود به سایت اینترنت بانک صادرات

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ