اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات

سوالات متداول
1- چگونه از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات مطلع شویم؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد شما برای اطلاع از حجم باقی مانده بسته اینترنتی خود، می توانید با مراجعه به آدرس مخابرات در مرورگرتان و وارد شدن به بخش پنل کاربری در صفحه اصلی پنل از حجم باقیمانده مطلع شوید.
2- کد اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات چیست؟ برای اینکه خیلی سریع و بدون نیاز به ورود به پنل کاربری از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات مطلع شوید، می توانید در شماره گیر گوشی همراه کد *2020*2*3# را شماره گیری کرده و با قرار دادن کد شهر و شماره ثابتی که اینترنت روی آن متصل است از حجم باقی مانده در سامانه پیامکی مطلع شوید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- در پنل کاربری چه امکاناتی وجود دارد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد شما با ورود به پنل کاربری سرویس ADSL می توانید حجم باقی مانده، زمان باقی مانده، میزان حجم مصرفی و غیره را مشاهده کرده و به امکاناتی مثل تغییر سرویس، خرید بسته یا ارتباط با بخش پشتیبانی استفاده کنید.

برای مشاوره اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات

برای مشاوره اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ