رفع مشکل باز نشدن سایت با گوشی

سوالات متداول
1- چرا در مواقعی که اینترنت گوشی وصل است صفحه باز نمی شود؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، این مشکل به موارد مختلفی بستگی دارد. تنظیمات اشتباه یا به روز نبودن نرم افزارها یا حتی حافظه کش برنامه هایی که اتصال به اینترنت را فراهم می کنند، می توانند در این موضوع تاثیرگذار باشند.
2- چرا وقتی فیلتر شکن روشن است گوگل کار نمیکند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، فیلترشکن ها با استفاده از پروکسی ها و پورت های مختلف برای اتصال به سایت های خارجی، برخی از تنظیمات اینترنت را تغییر می دهند. به همین دلیل، بعضی از فیلترشکن ها بعد از قطع اتصال، همچنان تنظیماتشان روی گوشی فعال بوده و باعث اختلال در دسترسی گوگل به اینترنت می شوند.
3- چرا لینک های موجود در پیامک ها باز نمی شود؟ عموما دلیل اینکه لینک ها در پیامک باز نمی شوند، مشکل غیرفعال بودن یا قطع ارتباط میان مرورگر با این بخش است. شما با نصب یک مرورگر جدید یا اعمال برخی تغییرات می توانید این مشکل را به سادگی رفع کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره رفع مشکل باز نشدن سایت با گوشی

برای مشاوره رفع مشکل باز نشدن سایت با گوشی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/07/14
فقط دعا کنید اون شخصا برنگرده ارسال پاسخ
عاطفه 1401/03/26
سلاممن یه لینکی از طریق پیامک دارم میزنمش روش وارد سایت میشه بعد تو اون سایت یه لینکی هست که باید بزنم روش یه پی دی اف مانند یه برنامه است دانلود بشه ولی باز نمیکنه همش ارور در اتصال اینترنتبا مرورگر دیگه هم جز کروم امتحان کردم نشد با فایرفاکس چیکار کنم؟میشه راهنمایی کنید خیلی عجله دارم ارسال پاسخ
وحید 1401/01/21
دستتون درد نکنه. بالاخره درست شد ارسال پاسخ
مهتاب 1400/11/24
چرا باز سایت ها باز نمی شن. قسمت پروکسی هم خالیه
پاسخ مشاور: سلام. مطمئن شوید که قسمت پورت هم خالی باشد.