سامانه اعتبار من

سوالات متداول
1- سامانه اعتبار سنجی چیست؟ همان طور که در این مقاله گفته شد، سامانه اعتبار من به نشانی mycredit.ir، سایتی است که در زمینه اعتبار سنجی افراد حقیقی و حقوقی فعالیت می کند و بر اساس گزارش اعتباری افراد، رتبه و ریسک اعتباری آنان را محاسبه می کند.
2- نحوه اعتبار سنجی در سامانه اعتبار من چگونه است؟ برای اعتبار سنجی از طریق سامانه اعتبار من باید افراد به سایت mycredit.ir بروند و روی یکی از گزینه های "اعتبار سنجی افراد حقیقی" یا "دریافت گزارش اعتباری" کلیک کنید و ادامه مراحل را مطابق راهنمای ارائه شده انجام دهند.
3- نحوه اعتبار سنجی شرکت ها در سامانه اعتبار من به چه صورت است؟ نحوه دریافت گزارش اعتبار سنجی برای شرکت ها بدن شکل است که ابتدا به سایت اعتبار من کنید و گزینه مشتریان حقوقی را در بالای صفحه انتخاب و پس از باز شدن دوباره سامانه، روی گزینه اعتبار سنجی افراد حقوقی کلیک کنید و ادامه مراحل را مطابق راهنمای این مقاله انجام دهید.

برای مشاوره ورود به سامانه اعتبار من

برای مشاوره ورود به سامانه اعتبار من

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ