سایت اختبار ekhtebar.com

سوالات متداول
1- ✔️ فعالیت خبری سایت اختبار ekhtebar.com در چه زمینه ای می باشد؟ ✔️ پایگاه خبری اختبار یکی از معدود پایگاه ‌های خبری مستقل از نهادهای دولتی و سازمانی و حتی خصوصی است که به صورت تخصصی و ویژه به مسایل حقوقی و قضایی می ‌پردازد. توضیحات بیشتر در متن مقاله موجود است.
2- ✔️ چگونه می توانیم به بخش آزمون های حقوقی سایت اختبار دسترسی پیدا کنیم؟ ✔️ برای دسترسی به بخش آزمون های حقوقی سایت اختبار در ابتدا باید وارد سایت ekhtebar.com شوید که راهنمای دسترسی به هر یک از این آزمون اها در مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ چه بخش هایی در سایت اختبار ekhtebar.com قابل دسترسی کاربران می باشند؟ ✔️ علاوه بر بخش حقوقی، ساخت اختبار دارای بخش اخبارهای حقوقی، مقالات و مصاحبه ها، جداول زمانی حقوقی و دیگر بخش ها می باشد که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.


نظرات کاربران

نرگس 1402/05/16
باسلام و خسته نباشید بنده ازمون استخدامی ماده ۲۸ رشته دبیری معارف آزمون داده ام حیطه تخصصی منابع معارف نامشخص بود ازیک منابع دیگر منابع سوال طرح کرده بودند حق اعتراض دارم لطفا رسیدگی شود باتشکر ارسال پاسخ
جمشیدی 1401/01/20
من از این سایت استفاده می کنم ارسال پاسخ
پاشایی 1401/01/20
همه کسانی که دانش آموختگان حقوق، وکلای دادگستری، قضات و دانشجویان مقاطع مختلف وکالت و کسانی که نیاز به دانش حقوق و محتوای قضایی دارند، می تونن از این سایت استفاده کنن. ارسال پاسخ