سامانه ایران من اصناف asnaf.moi.ir

سوالات متداول
1- شرط فعالیت اصناف در شب عید چیست؟ همان طور که به طور کامل در این مقاله توضیح دادیم، طبق دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا، تمام واحدهای صنفی برای فعالیت در بازار شب عید باید علاوه بر تزریق سه دوز واکسن کرونا، در سامانه ایران من نیز ثبت نام کنند.
2- سامانه ایران من اصناف چیست؟ سامانه ایران من به نشانی asnaf.moi.ir، سایتی است که فعالان صنفی باید در آن عضو شوند تا بتوانند در بازار شب عید حضور داشته باشند که در غیر این صورت، از فعالیت آن ها جلوگیری خواهد شد که اطلاعات بیشتر در مقاله ارائه شده است.
3- برای ثبت نام در سامانه ایران من به چه چیزهایی نیاز است؟ در صورتی که افراد قصد ثبت نام در سامانه ایران من را داشته باشند باید قبل از عضویت، مدارک خواسته شده را فراهم کنند که این مدارک شامل کد ملی، شماره همراه، شماره پروانه کسب واحد صنفی و موارد دیگر می شود که در متن مقاله ذکر شده اند.

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه ایران من اصناف

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه ایران من اصناف

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

کاربر 1401/01/19
سلام من تبت نام کردم کد گیو از نیومد دوز سوم هم زدم ارسال پاسخ
نژادواحد 1401/01/16
باسلام .بنده مدیراجوکاربر سامانه های اصناف هستم به طور روزانه سازمان از ماآماراصناف ثبت شده درسامانه ایران من رامیخاد.چطورکاربری بگیرم تا بتونم آمارواحدهای صنفی ثبت شده را بگیرم.لطفاراهنمایی بفرمایید
پاسخ مشاور: سلام.به راهنمای ثبت نام مقاله رجوع کنید.
بتویی 1400/12/16
باعرض سلام وخسته نباشیدکسی ک واحد صنفی خودرا تازه راه اندازی کرده و جوازکسب ندارد و یا اینکه درخواست جواز کرده ولی هنوز مجوز صدورنشده ویا بازهم اینکه کد بیمه تامین اجتماعی ندارد اون باید چکار کنهلطفا رسیدگی کنید چون خیلی از افراد درگیر این مسئله هستند ارسال پاسخ
سیدناصرسیدعلایی 1400/12/11
مثبت است ارسال پاسخ
هادی اسماعیلی 1400/12/11
عالی ارسال پاسخ
محمد دلیرمحمدی 1400/12/09
سلام اونای که تو شرکت های ساختمانی کار میکنن شماره پروانه از کجا بیارن؟ ارسال پاسخ