سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

سوالات متداول
1- سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش چیست؟ سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir، سایتی است که توسط وزارت آموزش و پرورش ایجاد شده است تا بتواند به کارکنان این وزارتخانه، خدمات مورد نیاز را ارائه دهد که در این مقاله توضیح داده شده است.
2- چگونه در سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش رمز عبور خود را بازیابی کنیم؟ در صورتی که کارمندان کلمه عبور حساب کاربری خود را در سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش فراموش کرده باشند، می توانند از طریق بخش فراموشی رمز عبور، اقدام به بازیابی آن نمایند که راهنمای آن نیز ارائه شده است.
3- امکانات سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش چیست؟ همانطور که در مقاله توضیح دادیم، از جمله امکانات سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش این است که پیوند دهنده سامانه های کاربردی دیگر برای کارکنان این وزارتخانه می باشد.

برای مشاوره ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

برای مشاوره ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ