سامانه سکوی خدمات شهروندان omid.gov.ir

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه خدمات شهروندی omid.gov.ir چیست؟ ✔️ سامانه خدمات شهروندی، سامانه ای به منظور مدیریت هوشمند بحران های سلامت از طریق استعلام وضعیت اصناف، مشاغل و افراد مختلف می باشد. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه استعلام سلامت رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی چگونه است؟   ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، با وارد کردن شماره پلاک وسایل حمل و نقل عمومی در سایت سامانه خدمات شهروندی omid.gov.ir، این امکان فراهم خواهد بود.
3- ✔️ نحوه دریافت کارت واکسیناسیون از سامانه خدمات شهروندی چگونه می باشد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، پس از ورود به سامانه، به بخش واکسیناسیون رفته و با انتخاب گزینه دریافت گواهی واکسیناسیون داخلی نسبت به این کار اقدام نمایید.


نظرات کاربران

مصطفی خانیان 1400/12/25
با سلام هرچه کوشش کردم ثبت کنم خطای عدم تطابق کد ملی با تاریخ تولد داد . لطفن اول مشکلات سایت را رفع کنید .بعد اعلام کنید که ثبت نام کنید . ارسال پاسخ
عباسی 1400/12/17
سلام من سه نوبت واکسن زدم و کارت وزارت بهداشت را هم گرفتم ولی اینجا دوتا تایید میشه ارسال پاسخ
مظفر امینی 1400/12/15
سلام من سه نوبت واکسن زدم ولی سایت مربوط فقط دو دوز راتایید میکند ارسال پاسخ
Amir 1400/12/15
اگه شماره پلاک به نام شخص نباشه تکلیف چیه ارسال پاسخ
مجید 1400/12/15
سلام. از این سایت میشه گواهی نامه واکسن بین المللی گرفت؟
پاسخ مشاور: سلام. بله.
سحر 1400/12/14
برای تردد خودرو در نوروز باید تو این سایت ثبت نام کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. برای تردد خودرو در نوروز نیازی به ثبت نام در هیچ سامانه ای نیست. برای اطلاعات کامل تر، مقاله "ثبت نام پلاک خودرو در سامانه ایران من برای تردد" را در سایت مطالعه کنید.