سایت علی بابا alibaba.ir

سوالات متداول
1- سایت علی بابا چیست؟ همان طور که در این مقاله توضیح دادیم، سایت علی بابا به صورت تخصصی در زمینه فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، تور و رزرو هتل و اقامتگاه فعال است.
2- آیا باید در علی بابا ثبت نام کنیم؟ بله. همانطور که گفتیم، برای استفاده از امکانات سایت علی بابا باید در آن ثبت نام کرد که راهنمای آن در مقاله موجود است.
3- چگونه از سایت علی بابا بلیط هواپیما بخریم؟ برای خرید بیلط هواپیما از سایت علی بابا، ابتدا به سایت alibaba.ir مراجعه کنید. در صفحه باز شده، در منو خرید بلیت، داخلی یا خارجی بودن پرواز خود را مشخص کنید و مطاق راهنمای مقاله خرید خود را انجام دهید.

برای مشاوره خرید بلیت از سایت علی بابا

برای مشاوره خرید بلیت از سایت علی بابا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محسن عسکری 1401/07/16
با سلام من برای تاریخ 1401.7.9 از سایت شما به مقصد تهران بلیط اتوبوس تهیه کردم قرار بود اتوبوس vipباشد صندلی تخت شو وغذای گرم از تعاونی سیرو سفر ولی بنده رو با اتوبوسی از تعاونی 7 فرستادن که اول:من صندلی 6 رزرو کردم صندلی 16 رو به من دادن ،دوم : قرار بود غذای گرم داده بشود حتی یه پذیرایی ساده ندادن چه برسد به غذای گرم ،سوم:صندلی اتوبوس خراب بود و حالت تخت شو ان خراب بود وبدتر ازهمه با اتوبوس خراب مسافر جابه جا میکنند که تا خود تهران فکر میکردم سوار گاری شدم از بس تکانهای شدیدی هنگام عبور از سرعت گیر یا ناملایمات جاده داشت بعدا متوجه شدیم که اتوبوس بیش از ظرفیت بار داشت،برای این سایت افت دارد یه تعاونی بیاد این جوری با ابروی سایت شما بازی کند . با تشکر از پیگیری شما
پاسخ مشاور: با سلام. ممنون از بازخوردتون.
پریسا 1400/12/16
سلام می تونم بلیت اتوبوس رو به کس دیگه ای منتقل کنم؟
پاسخ مشاور: سلام. بلیط صادر شده قابل انتقال به فرد دیگری نیست.
فتاحی 1400/12/16
سلام ثبت نام تو سایت اجباریه؟
پاسخ مشاور: سلام. بله. برای خرید بلیط، ثبت نام در سایت اجباری می باشد.