سامانه بزرگداشت مقام معلم

سوالات متداول
1- سامانه بزرگداشت مقام معلم چیست؟ همانطور که در مقاله توضیح دادیم، آموزش و پرورش برای بزرگداشت و قدردانی از معلمان تصمیم به اجرای طرح جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید گرفت و سامانه بزرگداشت مقام معلم را برای ایجاد بستر آن، راه اندازی کرد.
2- طرح جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید چیست؟ آموزش و پرورش تصمیم به اجرای طرحی به نام جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید گرفته است تا تاثیر معلمان بر ایجاد جامعی سالم از طریق پرورش مهارت های فردی و اجتماعی افراد را یادآوری کند که در مقاله زیر توضیح داده شده است.
3- چگونه مستندات خود را در سامانه بزرگداشت مقام معلم بارگذاری کنیم؟ پس از اینکه به حساب کاربری خود وارد شدید، در صفحه پنل خود، روی گزینه "شناسایی جلوه های ویژه معلمی" که در سمت راست قرار دارد، کلیک کنید و مراحل را مطابق راهنمای این مقاله انجام دهید.

برای مشاوره ورود به سامانه بزرگداشت مقام معلم

برای مشاوره ورود به سامانه بزرگداشت مقام معلم

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ