سایت کمیته امداد امام خمینی

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه کمیته امداد چیست و با چه نشانی اینترنتی به فعالیت می پردازد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد هدف از این سامانه با نشانی emdad.ir دسترسی راحت تر کاربران به خدماتی است که توسط کمیته امداد امام به نیازمندان ارائه می شوند.
2- ✔️ چگونه می توان به سامانه کمیته امداد امام خمینی وارد شد؟ ✔️ کاربران برای ورود به این سامانه می توانند به نشانی emdad.ir مراجعه کرده و از بخش " ورود به سامانه " برای دسترسی به پنل کاربری اقدام نمایند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ چگونه می توان به کمیته امداد امام خمینی کمک رسانی کرد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، افراد با مراجعه به سایت این سازمان و دسترسی به بخش ها و سامانه ها می توانند کمک های خود را برای افراد نیازمند ارسال کنند.


نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ