سامانه شکایات سازمان بازرسی کل کشور shekayat.bazresi.ir

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه رسیدگی به شکایات بازرسی کل کشور shekayat.bazresi.ir چیست؟   ✔️ افرادی که از سامان ها و نهاد های اداری و دولتی شکایت داشته و می خواهند شکایت خود را ثبت کنند می توانند به این سامانه مراجعه نمایند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ چگونه می توان در سامانه رسیدگی به شکایات بازرسی کل کشور shekayat.bazresi.ir شکایت ثبت کرد؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، برای ثبت شکایت در این سامانه کافی است به آدرس آن با نشانی shekayat.bazresi.ir و بخش " ثبت شکایت " در صفحه اصلی مراجعه نمایید.
3- ✔️ بخش گزارشگران فساد سازمان بازرسی کل کشور چیست؟ ✔️ از این بخش در سال 99 برای جلوگیری از وقوع تخلف، افزایش نظارت عمومی بر دستگاه های دولتی و غیره با نشانی gozaresh.bazresi.ir رونمایی شد. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سامانه رسیدگی به شکایات

برای مشاوره ورود به سامانه رسیدگی به شکایات

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/08/04
سلام علیکم..لطفآ درخصوص نتیجه بازرسی از محل کسب خویش وپیگیری آن چگونه استعلام بگیریم؟ ارسال پاسخ
زهراعاشوری 1401/07/19
حضور محترم خدمت شما بزرگوارانهمسرم مهدی وکیلی یک سال و اندی هست که به خاطر اختلافات ملکی در زندان سمنان به سر میبرد.که ناراحتی قلبی شدیدچندین ساله دارد.که در تاریخ۱۴۰۱/۱/۹در بیمارستان کوثرسمنان آنژیو گرافی شدندزیر نظر دکتر دارابیان متخصص قلب و عروق که دکتر فرمودند باید ۱۰ روز استراحت مطلق داشته باشند ورژیم غذایی هم مراعات شود ولی زندان جایی نیست که بتوان این کارها رو انجام داد .و ایشان را به زندان منتقل کردن وبه یکماه نکشیده حال همسرم بد شد و دوباره ایشان را به بیمارستان منتقل کردن و مدت سه روز دیگر زیر نظر خانم دکتر مهرابی پری تحت مداوا بودن که به گفته دکتر که اگربه ایشان استرس وارد شود و رژیم غذایی نداشته باشند بیماری ایشان تشدید می‌شود. ولی متاسفانه اقدامات لازم انجام نشد و حال همسرم بدتر شده وبنا به درخواست‌هایی که خودمان اقدام کردیم که مرخصی درمانی بگیریم ولی متاسفانه مسئولین زندان و دادستان سمنان ممانعت کردن و قبول نکردن در حال حاظر حال همسرم بدتر شده و با تشخیص دکتر قدس متخصص وجراع قلب و عروق همسرم نیاز به باطری قلب دارد.از تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۶تشخیص باطری داده شد ولی تا کنون هیچ اقدامی حاصل نشده و روز به روز حال همسرم بدتر میشود و بیماری ایشان تشدید و ماهیچه های قلب ایشان ضعیف شده است که هر روز به بهداری زندان مراجعه می‌کند و نبض ایشان زیر ۵۰ و فشارش زیر ۱۰ می‌زند و همیشه نفس تنگی دارد که با استفاده از اکسیژن روزش را به سختی سپری می‌کند. شما را به خدا به فریادمان برسید و کمک کنید که بتوانیم به معالجه همسرم رسیدگی کنیم .چون از طرف زندان هیچ رسیدگی در این رابطه نمیشود با تشکر همسر زندانی مهدی وکیلیزهرا عاشوری ارسال پاسخ
علی حسن پور 1401/04/08
باسلام این مطالب برایم بسیار اهمیت داشت وخیلی مفید بود ارسال پاسخ
ملکی 1401/02/08
به خاطر تصرف غیر قانونی اراضی شکایت دارم. تو این سایت ثبت کنم؟ ارسال پاسخ