سامانه فروش ایران خودرو دیزل

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل esale.ikd.ir چیست؟ ✔️ این سامانه همان طور که از اسم آن پیداست بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل است که با نشانی esale.ikd.ir فعالیت می کند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است. 
2- ✔️  نحوه ورود به سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل esale.ikd.ir چگونه است؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد کاربران برای ورود به این سامانه باید در مرورگر خود به آدرس این سایت با نشانی esale.ikd.ir مراجعه نمایند.
3- ✔️ شرایط ثبت نام در سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل esale.ikd.ir چیست؟   ✔️ برای ثبت نام و خرید خودرو از سایت ایران خودرو دیزل شرایطی مثل محدود بودن تعداد دستگاه به یک دستگاه برای هر ثبت نام در نظر گرفته شده است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سایت سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل

برای مشاوره ورود به سایت سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ