سامانه محدودیت تردد بین شهری taradodtehran.com

سوالات متداول
1- ✔️ هدف از ایجاد سامانه تردد بین شهری چیست ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، در صورتی که افراد به دلایل خاصی مجبور به خروج از استان ها و شهرهای قرمز می باشند، می توانند به سامانه دریافت مجوز تردد بین شهری به نشانی taradodtehran.com مراجعه نمایند و درخواست خود را در ان سایت ثبت کنند.
2- ✔️ برای ثبت درخواست در سامانه تردد بین شهری چه اقدامی لازم است؟ ✔️ برای ثبت درخواست، در ابتدا باید کاربران در این سامانه ثبت نام کنند که تویحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
3- ✔️ افراد برای دریافت مجوز تردد بین استانی از طریق چه سایتی باید درخواست خود را ثبت کنند ؟ ✔️ همان طور که در این مقال توضیح داده شد، افراد برای دریافت مجوز تردد بین استانی نیز باید از طریق سایت taradodtehran.com اقدام نمایند.

برای مشاوره دریافت مجوز تردد بین شهری

برای مشاوره دریافت مجوز تردد بین شهری

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

زهرا سلیمانی 1400/11/14
سلام وقت بخیر.ماشین ما پلاکش مال بجنورده ولی ما ساکن تهران هستیم راه حلی هست ک بتونیم با ماشین تردد کنیم داخل شهر .ماشین همش داخل پارکینگه همین ک تهران نارانجی بشه.راهنمایی لطفا ارسال پاسخ
حسین سرلک 1400/07/20
سلام خانم بنده سرطان داره و شمال خونه دارم برای بهبود وضعیت روحی و جسمی ایشون مدام با وسیله عمومی در رفت آمدم خیلی مشکله چیکار کنم لطفا راهنمای کنید.
پاسخ مشاور: سلام. باید از بیمارستان محل درمان نامه لزوم تردد با خودرو شخصی دریافت کنید تا اقدامات لازم جهت اخذ مجوز تردد ارائه شود.
محمدی 1400/07/04
سلام.من از قم جهت عمل جراحی مغز به تهران آمدم وحالا اخطار جریمه آمده مستندات خودم را به کدام ارگان ارسال کنممن ساکن قم هستم
پاسخ مشاور: سلام. شما باید مدارک پزشکی خود را به فرمانداری ارائه دهید.
رحمتی 1400/06/20
زمان ثبت نام درخواست تردد تهران چیست؟
پاسخ مشاور: سلام. شهروندان تهرانی همه روز از ساعت 14 الی 18 می‌ توانند برای درخواست مجوز تردد بین شهری اقدام کنند.
لازمی 1400/06/20
سلام . آیا برای جابجایی وسایل بین شهری برای خوابگاه دانشجویی هم مجوز میدن؟
پاسخ مشاور: سلام. شما می تونین از خوابگاه مجوز لازم یک هفته ای جهت تردد دریافت کنید و سپس آن را به فرمانداری مبدا ارئه دهید تا مجوز این جا به جایی ارائه شود.