سامانه محدودیت تردد بین شهری

سوالات متداول
1- ✔️ هدف از ایجاد سامانه تردد بین شهری چیست ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، در صورتی که افراد به دلایل خاصی مجبور به خروج از استان ها و شهرهای قرمز می باشند، می توانند به سامانه دریافت مجوز تردد بین شهری به نشانی taradodtehran.com مراجعه نمایند و درخواست خود را در ان سایت ثبت کنند.
2- ✔️ برای ثبت درخواست در سامانه تردد بین شهری چه اقدامی لازم است؟ ✔️ برای ثبت درخواست، در ابتدا باید کاربران در این سامانه ثبت نام کنند که تویحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
3- ✔️ افراد برای دریافت مجوز تردد بین استانی از طریق چه سایتی باید درخواست خود را ثبت کنند ؟ ✔️ همان طور که در این مقال توضیح داده شد، افراد برای دریافت مجوز تردد بین استانی نیز باید از طریق سایت taradodtehran.com اقدام نمایند.

برای مشاوره دریافت مجوز تردد بین شهری

برای مشاوره دریافت مجوز تردد بین شهری

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ