سایت تامین اجتماعی tamin.ir

سوالات متداول
1- ✔️ برای استفاده از خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی از طریق چه سایتی باید اقدام کرد ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، برای استفاده از خدمات غیر حضوری می توانید از طریق سایت tamin.ir اقدام کنید.
2- ✔️ مستمری بگیران برای دریافت حکم حقوقی خود چه اقدامی باید انجام دهند ؟ ✔️ این افراد برای دریافت حکم حقوقی خود باید ابتدا در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کنند که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
3- ✔️ بخش خدمات سایت تامین اجتماعی چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟ ✔️ از جمله امکانات این سامانه دریافت کلیه سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی می باشد که سایر خدمات در این مقاله گفته شده است.

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سایت بیمه تامین اجتماعی

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سایت بیمه تامین اجتماعی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمدنصرتی 1401/08/10
ایا من حداقل بگیرهستم باز نشسته تامین اجتماعی ایا مابه التفاوت شامل من میشودیاخیر؟ ارسال پاسخ
مصطفی 1401/07/22
سلام میخواستم بپرسم آیا من از سال 1390که بیمه تامین اجتماعی شدم بیمه ام که هر سال کم وکسری دارد آیا میشه کم و کسری روپرداخت کنم که سابقه هم درست بشه ممنون راهنمای کنید ارسال پاسخ
مهدی کسایی 1400/11/09
سلام و وقت بخیر - استعلاجی جهت جراحی ستون فقرات داشتم ، مدارک و شماره حساب را ارسال کردم و تایید گردیده از ۱/۷ الی ۲۷/۹ ولی هنوز مبلغی به حسابم واریز نشده . سایت هم پاسخگو نیست ارسال پاسخ
احمدی 1400/09/30
سلام. من به تازگی شاغل شدم و بیمه ام رد شده است اما استعلام استحقاق درمان را که می زنم سایت می گوید شما از خدمات درمانی برخوردار نیستید. آیا باید برای صدور دفترچه برای بار اول درخواست بدهم؟ هزینه اش بر عهده خودم است یا کارفرما؟!
پاسخ مشاور: سلام. در حال حاظر دیگه دفترچه تامین اجتماعی برای کسی صادر نمیشود.
مهرداد 1400/08/22
سلام.من هر چقدر میزنم تا سوابق بیمه شدگان رو ببینم نمیره،یعنی میره ها اما وقتی کد ملی و گذرواژه رو میزنم میگه کدملی شما با گذرواژه مطابقت ندارد!اما ما کاملا درست می‌زنیم!چطوری بزنم بیاره؟ممنون⁦
پاسخ مشاور: سلام. احتمالا رمز عبور خود را اشتباه وارد می کنید.
المیرا 1400/07/07
سلام .چطوری می توانم سابق بیمه خود رابا موبایل مشاهده کنم؟
پاسخ مشاور: سلام میتونید از برنامه تامین اجتماعی من استفاده کنید و یا از طریق مرورگر های اینترنتی موبایل وارد سایت سابقه بیمه بشید.