سایت مخابرات آذربایجان شرقی azarsh.tci.ir

سوالات متداول
1- چه امکاناتی توسط سایت مخابرات آذربایجان شرقی ارائه می شود؟ همان طور که در متن مقاله به صورت کامل توضیح داده شد، از طریق سایت مخابرات آذربایجان شرقی azarsh.tci.ir می توانید خط تلفن خریداری کنید، قبض های خود را پرداخت نمایید، به اطلاعات کامل مراکز و ادارات مخابرات هر منطقه دسترسی داشته باشید، اینترنت خریداری نمایید و بسیاری از امکانات دیگر را دریافت کنید.
2- آیا امکان مشاهده فیش حقوقی شاغلین و بازنشستگان آذربایجان شرقی در سایت مخابرات ایران وجود دارد؟ خیر. با توجه به اینکه سایت مخابرات آذربایجان شرقی azarsh.tci.ir در اختیار این دسته از مشترکین قرار گرفته است، می توانید وارد این سایت شده و به مشاهده فیش حقوقی مورد نظرتان بپردازید که در متن مقاله به صورت کامل و با راهنمای تصویری، توضیح داده شده است.
3- داشتن اینترنت تانوما بدون داشتن اینترنت ADSL امکان پذیر است؟ خیر. دسترسی به سرویس های اینترنت سریع تر با تکنولوژی های جدید تر مانند VDSL، ADSL2+ و تانوما یا تار نوری با داشتن اینترنت پر سرعت ADSL شرکت مخابرات وجود دارد.

برای مشاوره ورود به سایت مخابرات آذربایجان شرقی

برای مشاوره ورود به سایت مخابرات آذربایجان شرقی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

علی اکبر 1401/04/06
سلام اینترنت مخابرات بهتره یا شاتل؟
پاسخ مشاور: سلام. باید ویژگی ها و سرعت و پوشش دهی هرکدام را در محل زندگی خود بررسی کنید و با توجه به نیازهای خود یکی را انتخاب نمایید.