سایت کویر موتور kavirmotor.com

سوالات متداول
1- ✔️ آیا امکان خرید آنلاین از محصولات کویر موتور وجود دارد؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، فروشگاه اینترنتی کویر موتور برای آن دسته از مشتریان که به هر دلیلی امکان حضور فیزیکی در نماینگی ها ندارند طراحی شده است. توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ چگونه می توانم به خدمات پس از فروش کویر موتور دسترسی پیدا کنم؟ ✔️ شما می توانید وارد سایت شرکت کویر موتور به نشانی kavirmotor.com شوید و از منوی خدمات پس از فروش به هر نوع خدماتی که نیاز داشتید دسترسی پیدا کنید. توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ شرکت کویر موتور چه محصولات دیگری به جز موتور سیکلت برای فروش تولید و معرفی می کند؟ ✔️ شرکت کویر موتور علاوه بر موتور سیکلت، به فروش لوازم جانبی موتور، سیالات، اسکوتر برقی، دوچرخه، نفر بر برقی، مینی اسکوتر، موتورسیکلت برقی و اسباب بازی کویر طراحی شده برای کودکان، می پردازد.

برای مشاوره و ورود به سایت کویر موتور

برای مشاوره و ورود به سایت کویر موتور

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

حسن استیری 1401/08/03
سلام خسته نباشین من میخواستم شرایط اخذ نمایندگی کویر موتورو بدونم اگه میشه راهنمایی کنید ارسال پاسخ
کمال زاده 1401/05/30
دوچرخه رو میشه اقساطی بدون کارمزد خرید ارسال پاسخ
احمدزاده 1401/05/29
در فروشگاه اینترنتی کویر موتور محصولاتی همچون موتور سیکلت، دوچرخه، موتورسیکلت الکتریکی، محصولات کودک و موتورسیکلت کارکرده به فروش می رسد. ارسال پاسخ
افشین 1401/05/13
سلام. چه طوری بفهمم تو شهر ما کویر موتور نمایندگی داره یا نه؟
پاسخ مشاور: سلام. از طریق سایت می توانید نمایندگی های سراسر کشور را جستجو کنید که راهنمای آن نیز در مقاله ارائه شده است.