سامانه بنیاد احسان ehsan.ir

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه بنیاد احسان چه نوع سامانه ای است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، سامانه بنیاد احسان یکی از سازمان های زیر مجموعه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) است که بر پایه ارائه خدمات به مستضعفان در مناطق محروم کشور پایه گذاری شده است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ سامانه بنیاد احسان در چه زمینه های فعالیت دارد؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، این سامانه در زمینه های فرهنگ و هنر، کارآفرینی اجتماعی، سلامت و درمان و آموزش و تحصیل فعالیت می کند. توضیحات بیشتر در این خصوص در متن مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ نحوه ورود به سامانه احسان را شرح دهید؟ ✔️ مطابق متن مقاله، به منظور استفاده از خدمات سامانه بنیاد احسان آدرس اینترنتی ehsan.ir را در مرورگر خود وارد نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره و ورود به سامانه بنیاد احسان 

برای مشاوره و ورود به سامانه بنیاد احسان 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

کاظمی 1401/08/16
سلام من یک بیسواد چطور میتوانم این همه موارد را حل کنم شما با این کارهایتان ادم مثل من که هزار یک گرفتاری دارم مشکل تراز مشکلاتم ادرس باشه مشکل منو هم سال من خوب نیست و یک کشاورز صد سال کارای که شما تک تک نوشته فرمودی باسواد من کیج مانده چه برسد من بی سواد اگر واقعلا دلتان میخواد هزار جور مشکل دارم شما یکی از ان را حل کنید تماس بگیرید یک ادرس یا پیامک بفرستید ادرس بفزمایید سپاسگزارم ۰۹۳۷۶۶۸۹۰۸۰و دستتان را میبوسم اگر به گرفتاری من یک کشاورز را حل کنید ارسال پاسخ
رسول 1401/05/29
تمامی متقاضیان در این سامانه می توانند پروژه خود را ثبت کرده و یا به عنوان حامی مالی در پروژه های ثبت شده در سامانه شرکت نمایند. ارسال پاسخ
بدون نام 1401/05/26
چه طوری وارد شم ارسال پاسخ
برزو 1401/05/08
سلام. ثبت نام با کندی انجام میشه و صفحات دیر لود می شن مشکل از چیه؟ ارسال پاسخ
شادمهر 1401/05/08
این سایت برای چیه؟
پاسخ مشاور: سلام. سامانه بنیاد احسان بستری برای شرکت همه اقشار مردم و جامعه در پروژه های خیریه است.