اسکرین شات آیفون

سوالات متداول
1- چگونه می توان در آیفون 13 از صفحه نمایش گوشی اسکرین شات گرفت؟ برای این کار کاربران به دو روش استفاده از دکمه های کناری و همچنین فعال سازی قابلیت Back Tap با ضربه بر روی پشت گوشی خود می توانند از نمایشگر آیفون 13 تصویر برداری کنند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- چگونه می توان در آیفون 11 از صفحه نمایش گوشی اسکرین شات گرفت؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد برای این کار می توانید دکمه های افزایش صدا و دکمه کناری را به صورت همزمان فشار داده یا این که بدون استفاده از هیچ دکمه ای از ابزار AssitiveTouch استفاده نمایید.
3- نحوه فعال كردن اسكرين شات آيفون چگونه است؟ برای فعال کردن اسکرین شات آیفون کافی است به تنظیمات گوشی هوشمند خود مراجعه کرده و سپس به General رفته و گزینه Accessibility را انتخاب کنید و در آخر AssitiveTouch را فعال نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره گرفتن اسکرین شات آیفون

برای مشاوره گرفتن اسکرین شات آیفون

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

شکیبا 1401/04/20
سلام. من آیفون 12 دارم اسکرین شات ها کجا ذخیره می شن؟
پاسخ مشاور: سلام. به فولدر Screenshot در نرم افزار Photos منتقل می شوند.
هومن 1401/04/12
اگر می خواهید بدون استفاده از دکمه های کناری گوشی خود از نمایشگر آن تصویر برداری کنید، وارد تنظیمات شده و بعد از آن به General رفته و گزینه Accessibility را انتخاب کنید. ارسال پاسخ
سیما 1401/04/12
برای گرفتن عکس از صفحه نمایش آیفون 13 کافی است تا دکمه افزایش صدا در سمت چپ گوشی و همچنین دکمه سمت راست را به صورت همزمان فشار داده و سپس آن ها را رها کنید. ارسال پاسخ
عاطفه 1401/04/07
چرا تو تلگرام نمیشه اسکرین شات گرفت؟
پاسخ مشاور: سلام. وارد تنظیمات تلگرام شده و از قسمت Privacy and Security گزینه ی Passcode Lock را انتخاب کنید. سپس Allow Screen Capture را فعال نمایید.
سینا 1401/04/07
دکمه هوم خراب شده الان باید چه طوری اسکرین شات بگیرم؟
پاسخ مشاور: سلام. Assistive Touch گوشی خود را فعال کنید و از طریق آن اقدام کنید.