تغییر سن در اینستاگرام

سوالات متداول
1- کاربران به چه صورت باید تاریخ تولد خود را در اینستاگرام تصحیح کنند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد کاربران می توانند با ورود به بخش Personal Information Setting و انتخاب گزینه birthday تاریخ تولد خود را تصیحیح کنند.
2- به چه علت کاربران باید تاریخ تولد خود را در اینستاگرام ثبت کنند؟ در چند وقت اخیر اینستاگرام قانونی را ثبت کرده  است که کاربران زیر سیزده سال نمی توانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند به همین علت کاربران باید تاریخ تولد خود را در اینستاگرام ثبت کنند که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- در صورت مسدود شدن حساب کاربری به علت محدودیت سنی، کاربران باید چه کنند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد کاربران باید از قسمت help مشکل خود را به اینستاگرام گزارش کنند و منتظر پاسخ شوند. 

برای مشاوره تغییر سن در اینستاگرام

برای مشاوره تغییر سن در اینستاگرام

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ