بالا بردن امنیت مودم

سوالات متداول
1- آیا امکان تغییر نام کاربری و رمز عبور صفحه تنظیمات مودم وجود دارد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، امکان تغییر نام کاربری و رمز عبور پیش فرض صفحه ورود به تنظیمات مودم ها وجود دارد. کافیست وارد بخش تنظیمات شده و از قسمت Tools گزینه Admin را انتخاب نمایید و سپس در بخش username و password، نام کاربری و رمز جدید را وارد نمایید.
2- آیا امکان مخفی کردن نام شبکه وایرلس وجود دارد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، این امکان وجود دارد و برای اینکار می بایست وارد بخش تنظیمات مودم شده و نسبت به مخفی کردن SSID اقدام نمایید.
3- مک فیلترینگ چیست؟ فعال کردن گزینه مک فیلترینگ به کاربران کمک می کند تا تنها دستگاه هایی که می خواهند به اینترنت دسترسی داشته باشند را مشخص کرده تا افراد دیگری امکان استفاده از اینترنت را نداشته باشند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره بالا بردن امنیت مودم

برای مشاوره بالا بردن امنیت مودم

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سوگل 1401/05/29
مک فیلتر مودم تی پی لینک رو چه طوری فعال کنم؟
پاسخ مشاور: سلام. در بخش نحوه بالا بردن امنیت مودم تی پی لینک توضیح داده شده است.
بدون نام 1401/05/25
چه طوری فایروال رو روشن کنم؟
پاسخ مشاور: سلام. برای روشن کردن فایروال مودم کافیست وارد صفحه تنظیمات مودم دی لینک شده و از بخش Advanced گزینه Firewall setting را انتخاب کرده و سپس این گزینه را فعال نمایید. در آخر گزینه save setting را جهت ذخیره تنظیمات انتخاب نمایید.
خانی 1401/05/25
برای جلوگیری از هک شدن مودم می توانید اقدام به تغییر آدرس آی پی مودم نمایید. برای این کار کافیست وارد صفحه تنظیمات مودم شده و تنظیمات مربوط به تغییرIP را انجام دهید. ارسال پاسخ
شهاب 1401/05/13
سلام. MAC Filtering مودم دی لینک رو چه طوری فعال کنم؟
پاسخ مشاور: سلام. از راهنمای مقاله کمک بگیرید.