سامانه نوبت دهی اینترنتی دریافت گذرنامه

سوالات متداول
1- سامانه نوبت دهی اینترنتی دریافت گذرنامه چیست؟  سامانه نوبت دهی اینترنتی دریافت گذرنامه به آدرس p10.epolice.ir/P10 برای دریافت نوبت مراجعه به دفاتر پلیس +10 جهت اخذ گذرنامه می باشد که در مقاله توضیح داده شده است.
2- نحوه ثبت نام در سامانه نوبت دهی اینترنتی دریافت گذرنامه چگونه است؟ متقاضیان باید به سامانه نوبت دهی اینترنتی دریافت گذرنامه مراجعه و گزینه عضویت را انتخاب نمایند و ادامه مراحل را با استفاده از راهنمای موجود در مقاله انجام دهند.
3- نحوه دریافت نوبت در سامانه نوبت دهی اینترنتی دریافت گذرنامه چگونه است؟ مقاضیان دریافت نوبت اخذ گذرنامه باید به سامانه p10.epolice.ir/P10 مراجعه کنند، وارد حساب کاربری خود شوند و به بخش مربوطه بروند و محل دفتر، تاریخ و ساعت مراجعه را مشخص نمایند که در مقاله توضیح داده شده است.

برای مشاوره ورود به سامانه نوبت دهی اینترنتی دریافت گذرنامه

برای مشاوره ورود به سامانه نوبت دهی اینترنتی دریافت گذرنامه

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ