ثبت نام آزمون گزینه دو

سوالات متداول
1- ثبت نام آزمون گزینه دو ۱۴۰۲ چه زمانی انجام می شود؟ با توجه به این که آزمون های آزمایشی گزینه 2 به صورت مرحله ای برگزار می شوند، داوطلبان این امکان را دارند که از هر مرحله ای که می خواهند در این آزمون ها ثبت نام کنند که در نتیجه زمان ثبت نام نیز متغیر خواهد بود که در مقاله بیشتر توضیح داده شده است.
2- نحوه ثبت نام آزمون گزینه دو چگونه است؟ ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق مراجعه به نمایندگی ها و مراجعه به سایت امکان پذیر است که راهنمای ثبت نام در سایت آزمون در مقاله ارائه شده است.
3- هزینه ثبت نام در آزمون های گزینه دو چه قدر است؟ آزمون های آزمایشی گزینه 2 به صورت مرحله ای برگزار می شوند و داوطلبان می توانند از هر مرحله ای که می خواهند در این آزمون ها شرکت کنند که در نتیجه هزینه ثبت نام نیز متغیر خواهد بود که مطالب بیشتر در مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ثبت نام آزمون گزینه دو

برای مشاوره ثبت نام آزمون گزینه دو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ