آی پی ثابت

سوالات متداول
1- ✔️ IP ثابت چیست؟ ✔️ بسیاری از کاربران و سازمان ها برای ایجاد یک شبکه ثابت و داشتن یک آدرس اختصاصی نیازمند به عاملی به نام IP ثابت هستند. استفاده از این آدرس باعث می شود آی پی شما در مواقع اتصال هیچ تغییری نکند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ خرید آی پی ثابت چگونه انجام می شود؟ ✔️ افرادی که قصد استفاده از IP ثابت را دارند می توانند برای خریداری آن به ISP ها و سایت های ارائه دهنده خدمات شبکه سرور مراجعه نمایند که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ نحوه استفاده از آی پی استاتیک چگونه است؟ ✔️ در صورتی که می خواهید آی پی خود را به صورت ثابت و استاتیک تنظیم کنید، باید اطلاعات شبکه خود را دریافت کرده و سپس با استفاده از آدرس 192.168.1.1 به تنظیمات مودم روتر وارد شوید که راهنمای کامل نحوه استفاده از آی پی استاتیک در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره آی پی ثابت

برای مشاوره آی پی ثابت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/09/20
از مزیت های آی پی ثابت می توان به این نکته اشاره کرد که آدرس اینترنت شما برای سرور های وب، ایمیل و دیگر سرور هایی که در اینترنت فعالیت می کنند ثابت است. با این حال با توجه به قیمت بالا تر و امنیت بیشتری که برای آن وجود دارد، استفاده از آی پی سایت امری حیاتی به شمار نمی رود. ارسال پاسخ
دنیا 1401/09/20
آی پی ثایت چه کاربردی داره؟ ارسال پاسخ
حسین 1401/07/24
چجوری آی پی رو تغییر بدیم؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/24
وارد تنظیمات مودم دی لینک شدید، در قدم اول گزینه " Setup " را انتخاب کرده و سپس از پنل سمت راست روی " Network Settings " کلیک نمایید. سپس در مرحله بعد تیک گزینه " Enable DHCP Server " را فعال کرده و در " DHCP IP Address Range " رنج آی پی آدرس مورد نظر را قرار دهید. ارسال پاسخ
سهیل زمانی 1401/06/24
عالی، ممنون. ارسال پاسخ
بدون نام 1401/06/24
برای این که بتوانید از IP ثابت دائم و مطمئن بهره مند شوید باید آن را از ISP ها خریداری کنید. ارسال پاسخ