سامانه شمس بانک صادرات shams.bsi.ir

سوالات متداول
1- ✔️ آدرس سامانه پیشخوان مجازی شمس بانک صادرات چیست ؟ ✔️ آدرس سامانه شمس بانک صادرات shams.bsi.ir می باشد که لینک ورود به سایت در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ سامانه شمس بانک صادرات ایران چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد ؟ ✔️ از جمله خدماتی که سامانه پیشخوان مجازی شمس بانک صادرات به مشتریان ارائه می دهد امکان ثبت درخواست تسهیلات و دریافت دسته چک می باشد که سایر امکانات ارائه شده در این مقاله گفته شده است.
3- ✔️ آیا امکان افتتاح حساب غیر حشوری برای بانک صادرات وجود دارد ؟ ✔️ بله، همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، افراد می توانند با ورود به سایت شمس بانک صادرات برای افتتاح حساب به صورت غیر حضوری اقدام نمایند.

برای مشاوره استفاده از خدمات سامانه شمس بانک صادرات

برای مشاوره استفاده از خدمات سامانه شمس بانک صادرات

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمود 1402/07/03
اتباع چگونه وارد این سامانه بشن ارسال پاسخ
محمد بشدادی 1402/05/28
نظری ندارم ارسال پاسخ
خالد 1402/05/16
خیلی عالی هست ارسال پاسخ
تورج مهری زاده 1402/03/28
درخواست وام چجوری بدیم
پاسخ مشاور: سلام طبق راهنمای مقاله اقدام کنید.
عبدالحمید 1401/09/22
سلام ،من بازنشسته هستم وحقوق ماهیانه خودراازبانک صادرات می گیرم ودربانک حساب دارم، آیا برای گرفتن وام طرح( سنا) بایددوباره افتتاح حساب کنم؟ وآیا می توانم غیرحضوری درسامانه شمس بانک صادرات ،برای گرفتن وام ثبت نام کنم؟ باتشکر ارسال پاسخ
عاطفه 1401/09/14
سلاممن اصلا راجع به پیشخوان شمس اطلاعی نداشتم امروز رفتم سر گوشی دیدم دو تا پیام اومده برام از یه شماره شخصی که نوشته به پیشخوان شمس بانک صادرات خوش آمدید کد فعال سازی ..... و هر دو پیام مثل هم بود و کد فعالسازی هاش متفاوت بود و بعد یه پیام دیگه از همون شماره اومده برام به این مضمونبانک صادرات ایران- پروفایل مشتری شما تأیید شد.درصورتی‌که من اصلا نمیدونستم پیشخوان شمس چی هست و هیچ اقدامی هم برای فعالسازی نکرده بودم.خواستم بدونم این پیام چیه برای من اومده، اونم از شماره موبایل شخصی؟ ارسال پاسخ
سعیدمجداوی 1401/08/27
سلام هرکاری میکنم واردسامانه شمس نمیشم خطامیزنه ارسال پاسخ
احمداشرفی زاده 1401/08/24
سلام هرکارمیکنم واردسایت سامانه شمس نمیشه خطامیرنه چکاربایدبکنم ارسال پاسخ
سوسن غلامرضایی 1401/08/15
کارتم تاریخش تموم شده میخوام تمدید کنم ارسال پاسخ
R 1401/08/11
سامانه خرابه هرچی کد امنیتی میزنم خطا میده..کسی میدونه مشکل چیه؟ ارسال پاسخ

نمایش نظرات بیشتر...