نوبت دهی بیمارستان بقیه الله

سوالات متداول
1- ✔️ نشانی سایت نوبت دهی بیمارستان بقیه الله چیست؟ ✔️ نشانی سایت نوبت دهی بیمارستان بقیه الله nobat.bmsu.ac.ir/new_ora بوده و به عموم مردم بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری خدمات ارائه می دهد.
2- ✔️ نوبت دهی تلفنی بیمارستان بقیه الله به چه صورت می باشد؟ ✔️ برای اخذ نوبت تلفنی از بیمارستان بقیه الله تهران افراد باید با شماره معین شده جهت دریافت وقت تماس برقرار کرده و پس از ارائه کد ملی و ثبت درخواست نهایی، کد رهگیری مربوط به وقت را دریافت نمایند. لیست مراحل در مقاله آمده است.
3- ✔️ نحوه رزرو اینترنتی نوبت از بیمارستان بقیه الله به چه صورت است؟ ✔️ برای اخذ نوبت اینترنتی از بیمارستان بقیه الله افراد ابتدا باید حوزه تخصص و پزشک مورد نظر را در سایت انتخاب کرده و در ادامه فرم ثبت درخواست را با کد ملی تکمیل نمایند. جزئیات کامل در مقاله آمده است.

برای مشاوره نوبت دهی بیمارستان بقیه الله

برای مشاوره نوبت دهی بیمارستان بقیه الله

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بابک مقدم 1403/03/17
همانطوریکه هشت سال با از جان گذشتگی مردانی مصمم خاک کشور را از دست دشمن گرفته و ابروی مارا در جهان به اثبات رساندن . مسولین و کادر اداری ودرمانی و پزشگان بیمارستان بقته الله اعظم تهران در این سالها با یاوری خدا برای ما بیماران از جان ودل ودر کمال احترام و مهربانی بکار خود ادامه و باعث دعای همه مردم ایران هستن الهی زنده باشند و خدا نگهدارشان باد ارسال پاسخ