اینترنت بانک تجارت ib.tejaratbank.ir

سوالات متداول
1- ✔️ برای استفاده از خدمات اینترنت بانک باید چه مراحلی طی شود؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، کاربران برای استفاده از خدمات اینترنت بانک تجارت لازم است ابتدا در سامانه اینترنت بانک ثبت نام کنند. 
2- ✔️ کاربران برای استفاده از خدمات اینترنت بانک تجارت باید در چه سایتی ثبت نام خود را انجام بدهند؟ ✔️ برای ثبت نام اینترنتی اینترنت بانک تجارت، کاربران لازم است به آدرس my.tejaratbank.ir مراجعه نموده و طبق راهنمای تصویری مقاله ثبت نام خود را تکمیل کنند.
3- ✔️ سامانه اینترنت بانک تجارت چه خدماتی را به کاربران ارائه می دهد؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، برای استفاده از اینترنت بانک تجارت لازم است به نشانی اینترنتی این سامانه به آدرس ib.tejaratbank.ir مراجعه کنید تا از خدمات اینترنتی بی نظیر این بانک مانند دریافت اطلاعات حساب، انتقال وجه، پرداخت اقساط بانکی و ... استفاده نمایید.

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه اینترنت بانک تجارت

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه اینترنت بانک تجارت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

تنها 1401/08/13
همش خطای سامانه میزنه ارسال پاسخ
محمد درویشی 1401/08/13
تو همراه نمیشه از جزییات که من وام گرفتم دربیاره خیلی افسوس ارسال پاسخ
رحیم صدیقی 1401/08/04
با سلامکد ملی و رمز خود را وارد می کنم ولی خطای اشتباه رمز یا نام کاربری رو میده. از طریق فراموشی رمز ورود نیز رمز جدید گرفتم بازهم همون خطا رو میاره لطفا راهنمایی فرمایید.حساب دیگری که شخصیت حقوقی داره و توکن داریم کار می کنه ولی حساب خودم که شخصیت حقیقی داره هر کار می کنم کار نمیکنه ارسال پاسخ
حسین 1401/07/13
سلام رمز پویا رو چطور فعال کنم ارسال پاسخ