سایت نماد اعتماد الکترونیکی

سوالات متداول
1- سامانه نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟ همانطور که در مقاله توضیح دادیم، سایت نماد اعتماد الکترونیکی، enamad.ir، خدمات متعددی از جمله ثبت نام و دریافت نماد، شکایت از کسب و کار، نماد های تعلیق شده، کسب و کار های دارای نماد و اطمینان از اصالت را در دسترس کاربران گذاشته است.
2- چگونه می توان در اینماد ثبت نام کرد؟ شما به عنوان یک کاربر برای استفاده از امکانات وبسایت در مرحله اول به یک اکانت نیاز خواهید داشت. برای اینکار به آدرس سامانه مراجعه کرده و در بخش ایجاد حساب کاربری پروسه ثبت نام را انجام دهید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- چه نماد هایی در سامانه اینماد تعلیق می شوند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قوانین خاصی برای وبسایت ها و کسب و کار ها در نظر گرفته است که در صورت تخلف یا بی توجهی به این قوانین نماد شما توسط سامانه تعلیق خواهد شد.

برای مشاوره استفاده از سایت نماد اعتماد الکترونیکی

برای مشاوره استفاده از سایت نماد اعتماد الکترونیکی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ