سامانه پایش عملکرد یادگیری سمپاد

سوالات متداول
1- سامانه آزمون آنلاین پایش عملکردی مدارس استعداد های درخشان چیست؟ سامانه آزمون آنلاین پایش عملکردی مدارس استعداد های درخشان، سایتی است به نشانی sampad-lpm.ir که برای برگزاری آزمون های سراسری پایش عملکردی طراحی شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر، به متن این مقاله رجوع کنید.
2- چگونه وارد سامانه آزمون پایش عملکردی تیزهوشان شویم؟ همان طور که گفته شد، سامانه آزمون پایش عملکردی تیزهوشان فقط در زمان آزمون ها در دسترس قرار می گیرد و دانش آموزان می توانند با وارد کردن کد ملی خود، وارد سامانه شوند.
3- زمان برگزاری آزمون های پایش عملکردی تیزهوشان  در چه تاریخی است؟ طبق جدول زمان بندی اعلام شده در سامانه sampad-lpm.ir، آزمون ها از 16 تا 20 بهمن برگزار می شوند که تاریخ برگزاری آزمون هر پایه، در این مقاله قرارا داده شده است.

برای مشاوره استفاده از سامانه آزمون آنلاین پایش عملکردی مدارس استعداد های درخشان

برای مشاوره استفاده از سامانه آزمون آنلاین پایش عملکردی مدارس استعداد های درخشان

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ