سامانه راهبر

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ورود به سامانه راهبر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به چه صورت است؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، ابتدا وارد نشانی svs.bonyadmaskan.ir شده و بخش "سیستم خدمات فنی و مهندسی ساخت و ساز روستایی" را انتخاب نموده و کد ملی خود را وارد کنید.
2- ✔️ سامانه راهبر بنیاد مسکن svs.bonyadmaskan.ir چه خدماتی ارائه می دهد؟ ✔️ در این سامانه خدمات مرتبط با امور زمین، صدور پروانه ساخت، تغییر کاربری و درخواست تسهیلات جهت ساخت و تعمیر مساکن روستایی ارائه می گردد، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ نحوه پیگیری درخواست متقاضیان در سایت راهبر بنیاد مسکن svs.bonyadmaskan.ir به چه صورت است؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، متقاضیان با مراجعه به سایت راهبر بنیاد مسکن و انتخاب گزینه "پیگیری درخواست متقاضیان"، در نهایت با وارد کردن کد رهگیری و کد ملی قادر به مشاهده وضعیت درخواست خود خواهند بود.

برای مشاوره ورود به سامانه راهبر بنیاد مسکن

برای مشاوره ورود به سامانه راهبر بنیاد مسکن

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ