افتتاح حساب آنلاین بانک ملی

سوالات متداول
1- ✔️ مشتریان بانک ملی به چه صورت می توانند به صورت آنلاین در این بانک افتتاح حساب کنند؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، مشتریان بانک ملی برای افتتاح حساب باید به اپلیکیشن نشان بانک مراجعه کنند.
2- ✔️ اپلیکیشن نشان بانک ارائه دهنده چه خدماتی است؟ ✔️ این اپلیکیشن یک شعبه مجازی از بانک ملی است و اکثر خدماتی که به صورت حضوری در شعب این بانک ارائه می شود در این اپلیکیشن نیز به کاربران ارائه می شود که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ آیا مشتریان بانک ملی می توانند از طریق اپلیکیشن نشان بانک افتتاح حساب ارزی کنند؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، هنوز امکان افتتاح حساب ارزی به صورت انلاین برای مشتریان بانک ملی ارائه نشده است و مشتریان باید برای افتتاح حساب ارزی به صورت حضوری به شعب این بانک مراجعه کنند.

برای مشاوره افتتاح حساب بانک ملی

برای مشاوره افتتاح حساب بانک ملی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

جواداصلانی 1401/08/13
افتتا ح حساب ارسال پاسخ
آسمان 1401/07/30
خیلی مسخره است فقط مشتریان بانک ملی میتونن به صورت آنلاین حساب باز کنن . وقتی مشتری یعنی حساب داری اونجا . اصل اون که مشتری نباشی و بتونی انلاین حساب باز کنی ( مثل خیلی از بانکهای دیگه از جمله بانک سامان بدون نیاز به بانک رفتن حساب باز میکنی کارتم میاد در خونه) ارسال پاسخ
مریم 1401/07/27
سلام هنوز حضوری ام میشه حساب افتتاح کنیم؟ ارسال پاسخ
شهریاری 1401/04/21
با سلام من میخوام بدونم تاریخ افتتاح حساب بانک ملیم چه روزی از ۳۰ ماه بوده ؟امکانش هست راهنماییم کنید؟ ارسال پاسخ
عباس 1401/03/29
با سلاممیخواستم بدونم بعد از افتتاح حساب آنلاین در بانک ملی از طریق نشان بانک دریافت کارت بانکی حساب مورد نظر چگونه بدستمون میرسه ارسال پاسخ
فرهاد 1401/03/22
حساب ارزی رو هم میشه آنلاین افتتاح کرد؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر.
فرهاد 1401/03/22
من نتونستم سایت رو باز کنم ارسال پاسخ