هايد كردن استوری در اینستاگرام

سوالات متداول
1- هاید استوری اینستاگرام چیست؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد اگر قصد دارید که دسترسی برخی افراد به استوری های خود را مسدود کنید می توانید از قابلیت هاید کردن استوری ها در اینستاگرام استفاده نمایید.
2- چگونه می توان در اینستاگرام هاید استوری کرد؟ برای مسدود کردن دسترسی افراد به استوری های اینستاگرام خود می توانید از چند روش که شامل مراجعه به اکانت، جستجوی نام کاربر، استفاده از بخش استوری و ... می شوند استفاده نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- چگونه می توان افراد را در اینستاگرام مخفی کرد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد برای مخفی کردن افراد در اینستاگرام کافی است در تب اصلی اکانت خود که " Home " نام دارد، پست فرد مورد نظر را انتخاب نموده و گزینه " Mute " را فعال کنید.

برای مشاوره هايد كردن استوری در اينستاگرام

برای مشاوره هايد كردن استوری در اينستاگرام

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سلطانی 1401/05/26
یک روش هاید کردن استوری از طریق پروفایل خودتان که همان مخفی کردن استوری برای محدود شدن دسترسی افراد انتخاب شده است و دیگری مسدود کردن دسترسی افراد از طریق پروفایل آن ها است. ارسال پاسخ
اینستا 1401/05/09
سلام میشه کاربر رو از لیست هاید درآورد بیرون؟
پاسخ مشاور: سلام. بله.
آرتین 1401/05/08
سلام من یه نفر رو هاید کردم و الان هرچی گرینه آن هاید رو میزنم از هاید بودن در نمیاد
پاسخ مشاور: سلام. در صورت موفق بودن عملیات، یک بار از اکانت خود لاگ اوت و مجددا وارد حسابتان شوید. گاهی اوقات تغییرات اعمال شده دیر به روز رسانی می شوند.
میلاد 1401/05/08
وقتی کاربری در صفحه اینستاگرام خود استوری جدیدی منتشر می کند، با انتخاب گزینه هایلات این امکان را خواهد داشت تا این استوری را به صورت دائم به صفحه اصلی و پیج خود اضافه کند ارسال پاسخ