افتتاح حساب غیرحضوری بانک پاسارگاد

سوالات متداول
1- افتتاح حساب غیرحضوری بانک پاسارگاد چگونه انجام می شود؟ کاربرانی که قصد دارند حساب جدید بانک پاسارگاد خود را به صورت غیرحضوری فعال کنند، باید به تنظیمات مربوطه در نرم افزار ویپاد مراجعه نمایند که نحوه افتتاح حساب آنلاین در این مقاله توضبح داده شده است.
2- برای افتتاح حساب غیرحضوری بانک پاسارگاد به چه مدارکی نیاز است؟ شما در مراحل افتتاح حساب غیرحضوری بانک پاسارگاد در نرم افزار ویپاد به کارت ملی هوشمند یا کد رهگیری آن و همچنین شماره سیم کارت متعلق به خود نیاز خواهید داشت که سایر مدارک لازم در این مقاله گفته شده است.
3- نحوه افتتاح حساب غیرحضوری بانک پاسارگاد چگونه است؟ برای این کار باید نرم افزار ویپاد را از سایت مربوطه دانلود کرده و پس از نصب آن مراحل افتتاح حساب آنلاین را مطابق مراحل ارائه شده دنبال نمایید که راهنمای تصویری نحوه افتتاح حساب در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره افتتاح حساب غیرحضوری بانک پاسارگاد

برای مشاوره افتتاح حساب غیرحضوری بانک پاسارگاد

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

حامد طرفی 1402/08/07
عاای ارسال پاسخ
ناصر صفتی مرکیه 1402/07/02
افتتاح حساب ارسال پاسخ
حمیدواحدی 1402/04/25
تعویض کارت پاسارگاد ارسال پاسخ
الهام 1401/05/29
درود بر شما ، سایت اینترنت بانک پاسارگاد در خارج بسته هست ودسترسی به حساب شخصی و پرداخت ها وانتقال وجه نداریم . لطفا بفرمایید بعد از حدود دوماه چه موقع سایت اینترنت بانک باز و فعال میشود . تقاضا داریم مسئولین بانک جوابگو باشند . با سپاس از توجه شما ارسال پاسخ
علی 1401/05/22
ویپاد رو مدتیه که دارم استفاده می کنم. برنامه خوبیه در کل. کارت به کارت از مبدا پاسارگاد با این برنامه نیازی به ثبت کارت تو شاپرک نداره ارسال پاسخ