حساب وکالتی ایران خودرو

سوالات متداول
1- حساب وکالتی ایران خودرو چیست؟ افراد جهت شرکت در طرح پیش فروش محصولات خود نیاز به وکالتی کردن حساب خود داشته که از طریق بانک های عامل قابل انجام خواهد بود. توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
2- شرایط لازم جهت وکالتی کردن حساب ایران خودرو کدام است؟ از شرایط لازم جهت وکالتی کردن حساب ایران خودرو می توان به عدم داشتن چک برگشتی و داشتن حساب سپرده کوتاه مدت در بانک عامل اشاره کرد که توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
3- افراد جهت ثبت نام در کد بورس کالا به کدام سامانه مراجعه می کنند؟ افراد جهت ثبت نام در کد بورس کالا به سامانه Ebgo.ir مراجعه نموده که توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1403/02/29
سلام برای ثبت نام خودرو برقی از چه زمانی میتونم حسابم رو وکالتی کنم؟
پاسخ مشاور: سلام متقاضیان طرح خودرو برقی از ۲۷ اردیبهشت تا 2 خرداد ماه این امکان را دارند که حساب‌ بانکی خود نزد شعب بانک‌ های واجد شرایط را به نام خودرو برقی وارداتی وکالتی کرده و وجه ۱۰۰ میلیون تومان را در این حساب وکالتی مسدود کنند.
پدرام 1401/11/16
حساب وکالتی که ساختیم از قبل از اینکه اسممون تو قرعه کشی ماشین مورد نظر در بیاد باید وجه داخل حساب باشه یا بعد از درامدن اسممون تو ثبت نام باید واریز کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام قبل از اینکه اسمتون تو قرعه کشی ماشین مورد نظر در بیاد باید واریز کنید.
بدون نام 1401/11/13
برای افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو با سامانه فیروزه بانک ملی هم میشه انجامش بدم؟
پاسخ مشاور: سلام بله.
عاطفه 1401/11/13
سلام در چه بانک هایی میتونم حساب وکالتی ایران خودرو رو باز کنم؟؟؟
پاسخ مشاور: سلام تا کنون شرکت ایران خودرو این بانک های عامل که شامل بانک‌های تجات، ملت و... را معرفی نموده است. سایر بانک ها در این مقاله گفته شده است.