انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

سوالات متداول
1- سایت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ چیست؟ همانطور که در مقاله نیز توضیح داده شد، برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir که با نام azmoon.org نیز شناخته می شود، مراجعه کرد.
2- کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست؟ کسانی که توانسته باشند نمره لازم برای ورود به دانشگاه آزاد را کسب نمایند، یک کد قرمز رنگ 7 رقمی را در پایین کارنامه اولیه خود مشاهده می کنند که به آن کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد می گویند که در مقاله توضیح داده شده است.
3- نحوه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد چگونه است؟ داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته ارشد آزاد شده اند باید با در اختیار داشتن کد دسترسی، به بخش انتخاب رشته در سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند و مطابق راهنمای ارائه شده در مقاله، مراحل آن را طی کنند.

برای مشاوره انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

برای مشاوره انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ