سایت مدیران خودرو

سوالات متداول
1- ✔️ برای پیگیری وضعیت خودرویی که قبلا از سایت مدیران خودرو ثبت نام کرده ایم، چکار کنیم؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، می توانید از منوی فروش و انتخاب پیگیری وضعیت خرید خودرو، از آخرین وضعیت خودروی خریداری شده مطلع شوید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ آیا امکان اخذ نمایندگی مدیران خودرو به صورت غیر حضوری وجود دارد؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، علاقه مندان می توانند از منوی نمایندگی و انتخاب گزینه اخذ نمایندگی، نسبت به پر کردن فرم پیش ثبت نام به صورت آنلاین اقدام کنند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ چگونه می توانیم از قیمت قطعات محصولات مدیران خودرو اطلاع پیدا کنیم؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، لیست قیمت قطعات و اجرت کارها در قسمت خدمات پس از فروش موجود است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سایت مدیران خودرو

برای مشاوره ورود به سایت مدیران خودرو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ