سایت مزایده ایران خودرو

سوالات متداول
1- ✔️ برای مشاهده لیست خودروهای مزایده ای باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، هر زمان که یک مزایده اعلام می شود، شرایط و لیست خودرو ها در سامانه مزایده ایران خودرو قرار داده می شود. پس برای مشاهده لیست خودرو ها لازم است تا در این سامانه عضو شوید.
2- ✔️ آیا در صورت فراموشی رمز عبور سامانه ایران خودرو می توانم آن را بازیابی کنم؟ ✔️ این سامانه به گونه ای طراحی شده است که شما به راحتی می توانید رمز عبور خود را بازیابی کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کردید به قسمت «فراموشی رمز» مراجعه و رمز خود را بازیابی کنید.
3- ✔️ چه کسانی می توانند در مزایده های ایران خودرو شرکت کنند؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، هیچ محدودیتی برای شرکت افراد در مزایده های ایران خودرو وجود ندارد.

برای مشاوره ورود به سامانه مزایده ایران خودرو

برای مشاوره ورود به سامانه مزایده ایران خودرو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ