سایت بانک تجارت www.tejaratbank.ir

سوالات متداول
1- ✔ برای استفاده از خدمات بانک تجارت از طریق چه سایتی باید اقدام کرد ؟ ✔ کاربران برای استفاده از خدمات بانک تجارت می توانند از طریق سایت این بانک به آدرس www.tejaratbank.ir اقدام کنند که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
2- ✔ نحوه فعالسازی سرویس پیامک لحظه ای به چه صورتی می باشد ؟ ✔ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، برای فعال سازی سرویس پیامک لحظه ای می توانید از طریق سایت تجارت اقدام کنید.
3- ✔ برای مسدود کردن کارت بانک تجارت چه اقداماتی لازم است ؟ ✔ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، افراد برای مسدود کردن کارت بانکی خود می توانند از طریق سایت tejaratbank اقدام نمایند.

برای مشاوره سایت بانک تجارت

برای مشاوره سایت بانک تجارت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

Mahii 1401/05/19
انتقال وجه باموفقیت انجام شده گردش حسابم گرفتم انتقال انجام شده ،ازطریق همراه بانک تجارت انتقال وجه وکارت ب کارت انجام دادم، ولی ب کارت دیگری واریز نشده و پیامک انتقال براش نرفته
پاسخ مشاور: سلام. معمولا انتقال وجه کارت به کارت به سرعت انجام می شود اما در مواردی ممکن است اختلال نیز رخ دهد؛ به خصوص اگر مبلغ بالا باشد. می توانید از طریق بانک پیگیری کنید.
Mahii 1401/05/19
سلام وقت بخیر انتقال وجه انجام دادم پیامک کم شدن و فیش واریزی برام اومده اما ب حساب طرف واریز نشده الان باید چیکارکنم
پاسخ مشاور: سلام. ابتدا مطمئن شوید که انتقال وجه با موفقیت انجام شده است. در برخی موارد با وجود ناموفق بودن انتقال، کسر از حساب صورت می گیرد که البته مبلغ کسر شده برگشت داده خواهد شد. مورد مهم بعدی این است که از چه روشی برای انتقال وجه استفاده کرده اید. برای مثال انتقال وجه پایا تا 12 ساعت نیز طول می کشد و فقط در روزهای کاری انجام می شود.
هانیه 1400/07/07
سلام .چگونه از زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک تجارت مطلع شویم؟
پاسخ مشاور: سلام. معمولا استخدام بانک تجارت چند سال یکبار و از طریق برگزاری آزمون استخدامی انجام می شود.