سامانه نظارت بر اجرای استاندارد isom.isiri.gov.ir

سوالات متداول
1- چگونه می توان از سامانه نظارت بر اجرای استاندارد جهت صدور و تمدید پروانه واحدهای تولیدی استفاده کرد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، برای استفاده از خدمات سامانه باید وارد آدرس اینترنتی  isom.isiri.gov.ir شده و از بخش واحدهای تولیدی که در صفحه اول سامانه قرار دارد، درخواست خود را ثبت نمایند.
2- سامانه نظارت بر اجرای استاندارد برای چه کسانی ایجاد شده است؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، ذینفعان سیستم شامل واحدهای تولیدی، شرکت های بازرسی، آزمایشگاه های همکار، مدیرات کنترل کیفیت و واحدهای خدماتی بوده که متناسب با نیازشان اقدام به ثبت درخواست می نمایند.
3- چگونه می توان در مورد کالای نامنطبق با استاندارد گزارش داد؟ گزارشات مردمی را می توان از صفحه اول سامانه (صفحه اصلی سامانه) پس از انتخاب گزینه ثبت گزارش مردمی، کاربر بایستی نسبت به ثبت اطلاعات اقدام و در انتها نیز کد رهگیری جهت پیگیری نتیجه به وی اختصاص داده می شود، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره سامانه نظارت بر اجرای استاندارد

برای مشاوره سامانه نظارت بر اجرای استاندارد

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/05/30
سلام میخوام شکایت و گزارش ثبت کنم حتما باید مشخصات خودم رو بنویسم؟ ناشناس نمیشه انجام داد؟
پاسخ مشاور: سلام. بله. شکایت هایی که دارای اطلاعات ناقص یا نادرست بوده و مشخصات شاکی ناقص یا هویت فرد احراز نگردد، رسیدگی نمی شوند.
پیمان 1401/05/23
سایت باز نمی شه ارسال پاسخ
جمالی 1401/05/20
سلام. کد فعال سازی ارسال نمی شه ارسال پاسخ
حسینی 1401/05/20
سلام. پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری چه مدت اعتبار داره؟
پاسخ مشاور: سلام. سه سال اعتبار دارد.