وضعیت خودرو مشتری ایران خودرو

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه پیگیری وضعیت خودرو مشتری ایران خودرو از چه طریقی انجام می شود؟ ✔️ پیگیری استعلام تحویل ایران خودرو از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در سایت استعلام وضعیت مشتریان به آدرسcustomer.ikco.ir انجام می شود که توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ آیا امکان پیگیری تحویل ماشین ایران خودرو با کد ملی وجود دارد؟ ✔️ بله، متقاضیان می توانند از طریق نام کاربری خود که همان کد ملی مشتری و رمز عبور خود به سامانه customer.ikco.ir مراجعه نمایند که راهنمای تصویری آن در متن مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ پیگیری وضعیت خودرو مشتری ایران خودرو در قرعه کشی از چه طریقی انجام می شود؟ ✔️ مشتریان برای پیگیری وضعیت خودرو مشتری ایران خودرو در قرعه کشی بایستی از طریق پنل خود در سایت customer.ikco.ir اقدام نمایند که راهنمای تصویری مراحل آن مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره وضعیت خودرو مشتری ایران خودرو

برای مشاوره وضعیت خودرو مشتری ایران خودرو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ