حساب وکالتی

سوالات متداول
1- ✔️ حساب وکالتی چیست؟ ✔️ حساب وکالتی، حسابی است که صاحب حساب به شرکت خودروساز وکالت می‌دهد تا وجه مشخص شده از حساب وکالتی برداشت یا مسدود شود. اطلاعات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ مهلت افتتاح حساب وکالتی چه زمانی است؟ ✔️ به طور کلی زمان مشخصی برای افتتاح حساب وکالتی و خرید خودرو در طرح های مختلف وجود ندارد و مهلت افتتاح حساب وکالتی قبل از شروع یک طرح اطلاع رسانی خواهد شد. اطلاعات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ شرایط افتتاح حساب وکالتی در بورس کالا چیست؟ ✔️ یکی از شرایط لازم برای خرید خودرو از بورس کالا دریافت کد بورسی می باشد. سایر شرایط در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1403/02/29
سلام برای ثبت نام خودرو برقی از چه زمانی میتونم حسابم رو وکالتی کنم؟
پاسخ مشاور: سلام متقاضیان طرح خودرو برقی از 27 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه این امکان را دارند که حساب‌ بانکی خود نزد شعب بانک‌ های واجد شرایط را به نام خودرو برقی وارداتی وکالتی کرده و وجه 100 میلیون تومان را در این حساب وکالتی مسدود کنند.
بدون نام 1402/01/14
سلام بعد اعلام نتایج پولم از مسدودی خارج میشه؟؟
پاسخ مشاور: سلام پس از اعلام نتایج نوبت دهی تحویل ماشین، مبلغ واریز شده به حساب وکالتی از مسدودی خارج خواهد شد و همه افراد می توانند این مبلغ را از حساب وکالتی خود برداشت کنند.
بدون نام 1402/01/14
مهلت افتتاح حساب وکالتی رو بگید
پاسخ مشاور: سلام به طور کلی زمان مشخصی برای افتتاح حساب وکالتی و خرید خودرو در طرح های مختلف وجود ندارد و مهلت افتتاح حساب وکالتی قبل از شروع یک طرح اطلاع رسانی خواهد شد.