پیگیری ثبت نام سایپا

سوالات متداول
1- ✔️ کد پیگیری ثبت نام سایپا به چه معناست؟ ✔️ کد پیگیری ثبت نام سایپا، کدی چند رقمی بوده که افراد بعد از تکمیل ثبت نام در طرح های فروش شرکت سایپا مشاهده نموده و می توانند برای پیگیری ثبت نام سایپا از آن بهره ببرند. اطلاعات بیشتر در متن مقاله آورده شده است.
2- ✔️ نحوه پیگیری ثبت نام سایپا با کد ملی چگونه است؟ ✔️ افراد امکان پیگیری ثبت نام سایپا با کد ملی را به صورت مستقیم نداشته و تنها می توانند از طریق کد ملی خود برای بازیابی کد رهگیری و مشاهده نتایج طرح های فروش سایپا اقدام کنند. اطلاعات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ پیگیری ثبت نام سایپا با کد رهگیری چگونه انجام می شود؟ ✔️ در زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان طرح های فروش خودرو، افراد می توانند با ورود به سایت ثبت نام خودرو سایپا نسبت به بررسی پذیرفته شدن خود با کد رهگیری اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه شود.

برای مشاوره نحوه پیگیری ثبت نام سایپا

برای مشاوره نحوه پیگیری ثبت نام سایپا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محسن 1403/03/07
باسلام بنده ثبت نام کردم الان پیام واریزی آمده آیا واریزی در خود سایپا انجام خواهد شد؟
پاسخ مشاور: سلام بله. به سایت ثبت نام سایپا مراجعه کنید و پس از تکمیل اطلاعات خود واریز وجه را انجام دهید.
بدون نام 1402/03/31
نحوه پیگیری ثبت نام سایپا با کد ملی چگونه است
پاسخ مشاور: سلام افراد امکان پیگیری ثبت نام سایپا با کد ملی را به صورت مستقیم نداشته و تنها می توانند از طریق کد ملی خود برای بازیابی کد رهگیری و مشاهده نتایج طرح های فروش سایپا اقدام کنند.
محمدسهیل 1402/03/21
بازیابی کد پیگیری ثبت نام سایپا چه جوری انجام میشه؟
پاسخ مشاور: سلام. برای بازیابی کد پیگیری ابتدا به سایت ثبت نام سایپا saipa.iranecar.com مراجعه کنین و سپس با مراحل ذکر شده در متن مقاله برای بازیابی کد پیگیری اقدام کنین.
علی 1402/03/21
پیگیری ثبت نام سایپا از چه سایتی انجام میشه؟
پاسخ مشاور: سلام. پیگیری ثبت نام سایپا از سایت ثبت نام سایپا به نشانی saipa.iranecar.com انجام می شود.